Pracujte u nás! ZJISTIT VÍCE Pracujte u nás!
cs   de   

Kariéra

Rozšiřujeme tým řidičů !


Zveme do našeho týmu řidiče, kteří souzní s naším záměrem a hodnotami. Společně tvoříme hlavně pohodu v životě a v práci, sdílíme úspěchy i odpovědnost a radujeme se z toho, co se nám spolu povedlo. Je pro nás důležité vzájemné porozumění, spolehlivost, úcta, lehkost a uznání. Chcete to samé sdílet a zažívat s námi i Vy?
 

Pokud ano, jezdíme vnitro na vozech MAN, Scania, Volvo, tahači s návěsy i solo osmikolami, nebo s tandemem. A nejen to, vybírat lze i mezi každodenním spaním doma, nebo více dny v kabině. Závisí to hlavně na technologii, kterou zvládnete:

  • Plachty se stabilními nakládkami a vykládkami (tahač s návěsem, vhodné i pro začínající řidiče, kteří se potřebují na vnitru trochu otrkat, ale na každý den doma to není)
  • Specializované silo přepravy se stabilní nakládkou a velmi různorodou vykládkou (prakticky téměř každá vykládka je originál, proto se více hodí pro někoho, koho stereotyp úplně nebaví a hledá přeci jen trochu akčnější práci, ale odměnou je každodenní spaní doma). 

Nezáleží nám na vzdělání nebo zkušenostech. Záleží na kvalitě člověka a jeho přístupu. Vše ostatní se každý naučí, pokud chce. A pokud chcete, můžete růst s námi i v dalších pracovních zařazeních, pokud Vás už řízení nákladního auta zcela nenaplňuje.
 

Chcete vědět víc? Zavolejte a domluvte si osobní pohovor.
 

VNITRO SILOCISTERNY – Kamil VYTERNA – tel. ‭602 448 841‬‬‬‬
Ideální pro všechny z Berouna, Prahy a jejího blízkého okolí.
 

VNITRO PLACHTA – Karel JECH – tel. ‭602 357 163‬‬‬‬
Pro spaní doma během týdne vnitro plachta vhodná zejména pro všechny z okolí Veselí nad Lužnicí, Českých Budějovic, Prahy a Tábora, ale přivítáme i kolegy z celé ČR.
 

DALŠÍ PRACOVNÍ ZAŘAZENÍ – Karel JECH – tel. 602 357 163‬‬‬‬
Šikovné a pracovité lidi s kolektivním duchem dovedeme uplatnit v mnoha dalších oborech – od automechaniků, autoelektrikářů, přes přijímací techniky až po např. obchodní pozice. Rosteme a rozvíjíme se, proto využijte šanci, pokud chcete ve svém životě něco změnit a posunout sami sebe.
 


 


Máte zájem? Kontaktujte nás!

Přidat přílohu (vlastní životopis...)

Odesláním souhlasíte se zpracováním svých kontaktních údajů společností Eurosilo s.r.o. za účelem evidence uchazeče o zaměstnání a možnosti jeho dalšího kontaktování.

Kontaktovat nás můžete také na:
jednatel@eurosilo.cz, vyterna@eurosilo.cz, jechova@eurosilo.cz nebo 602 357 163, 602 448 841

Těšíme se na spolupráci.